PRZEKAŻ 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo! Możesz skorzystać z dedykowanego naszej organizacji programu do rozliczenia rocznego PIT 2010 - po wypełnieniu za jego pomocą PIT-u 1% trafi automatycznie na nasze konto (pamiętaj o wpisaniu nazwy szkoły).

Przekaż 1% NA SZKOŁĘ DZIECKA, KTÓRĄ CHCESZ WSPIERAĆ.

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, p[odać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Pozycja 124. KRS (wpisujemy "0000031762")

Pozycja 125. (wpisujemy wyliczoną kwotę)

Pozycja 126. Cel szczegółowy 1% (wpisujemy "Wspieram edukację")

Pozycja 127. Wyrażam zgodę (zaznaczamy znakiem "x" pusty kwadrat)