Dnia 31 marca br. przeżywaliśmy pamiątkę męki, śmierci i zmartwychwstania Pana Jezusa.  Uczniowie klas IV – VI wcielili się w postacie Chrystusa, Maryi, apostołów i z wielkim zaangażowaniem przedstawili sceny z ostatnich dni życia Zbawiciela oraz cud zmartwychwstania.

Zbawienie dokonało się nie tylko dwa tysiące lat temu, ale realizuje się również w naszych czasach. Całej społeczności szkolnej, rodzicom i zaproszonym gościom pokazaliśmy, że nigdy nie jest za późno na nawrócenie, a jego efektem jest życie w radości i wolności.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszego misterium. Paniom z Rady Rodziców składamy szczególne podziękowania za przygotowanie kiermaszu wielkanocnego - wykonanie stroików świątecznych oraz upieczenie ciast - którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby uczniów.

2 Maja 2024
Anatol, Atanazy, Afanazy, Longin,