Kliknij, aby otworzyć

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy sadzili drzewka na terenie szkoły w Zimnej Wódce.

alt01 października uczniowie klas IV – VI bawili się na dyskotece szkolnej. Dyskotekę zorganizowała klasa VI. Okazje były dwie – dzień chłopca i otrzęsiny czwartoklasistów. Po miesiącu nauki nadszedł czas, aby włączyć uczniów klasy IV w poczet naszej społeczności. Czwartoklasiści musieli wykazać się różnymi umiejętnościami i zmierzyć z trudnymi zadaniami – jedli owsiankę, tańczyli z miotłą, ścigali się i próbowali zjeść jabłko wiszące na sznurku. Na koniec oddali się  w ręce dziewcząt, które przyozdobiły ich twarze wesołymi rysunkami. Wszystkie próby zostały zaliczone, a czwartoklasiści oficjalnie przyjęci do grona uczniów starszej grupy. Gratulujemy, czujcie się u nas jak w domu.

3 Maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja